مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران از موجران و مستاجران خواست در همراهی با وزارت راه و شهرسازی در طرح ساماندهی مشاوران املاک، به هنگام قراردادهای اجاره با آگاهی کامل نسبت به قوانین و حقوق شهروندی خود، عمل کنند.

به گزارش اخبار ساختمان، حسین جنتی مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران گفت: تنها تلاش وزارت راه و شهرسازی، تعزیرات، اماکن و پلیس اقتصادی برای ساماندهی بازار اجاره و فروش ملک کافی نیست، موجران و مستاجران نیز می بایست در بدو ورود به بنگاه های مشاور املاک مدارک مربوط به تاییدیه های مجوز کسب و کار و نرخ کمیسیون اجاره بها را بررسی کرده و با آگاهی نسبت به حقوق قانونی شان عمل کنند.

وی همچنین خطاب به بنگاه های فاقد مجوز گفت: پلیس اقتصادی تمامی بنگاه های فاقد مجوز را پلمب خواهد کرد و آن دسته از بنگاه های املاک که تاکنون موفق به اخذ مجوز نشده اند، ضروری است هر چه زودتر نسبت به اخذ مجوز از درگاه ملی مجوزها اقدامات لازم را انجام دهند.

جنتی همچنین از آمادگی کامل پلیس اقتصادی، اماکن و تعزیرات برای پلمب واحدهای غیر مجاز در سطح شهر تهران و شهرهای استان خبر داد و گفت: طی دو ماهه اخیر طرح ساماندهی مشاورین املاک در تمام شهرهای استان و شهرهای جدید اجرایی شده است اما اتحادیه املاک نیز موظف به بازرسی و رسیدگی در تمام طول سال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
WhatsApp ارتباط در واتساپ