رییس انجمن سازندگان مسکن و ساختمان خوزستان گفت: شهرستان اهواز و استان خوزستان محل فعالیت بسیاری از سازندگان فصلی است و باید این رویه اصلاح شود.

به گزارش اخبار ساختمان، سیامک صادقی هفشجانی با تاکید بر اهمیت حضور و نقش مجریان ذی صلاح در کیفی سازی مسکن اظهار کرد: شهرستان اهواز و استان خوزستان محل فعالیت بسیاری از سازندگان فصلی است و باید به این مساله به عنوان یک هشدار نگاه کرد و رویه موجود اصلاح شود.

وی افزود: در این زمینه قطعا با وجود مجریان ذی صلاح و استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت مجریان، این مساله کمتر رخ خواهد داد و قطعا از مصالح، سازندگان و بخش هایی استفاده خواهد شد که پیش از این ارزیابی شده اند و از نظر کیفی مورد تایید هستند.

رییس انجمن سازندگان مسکن و ساختمان خوزستان گفت: نباید اجازه داده شود افرادی که تخصصی در ساخت مسکن ندارند در این حوزه فعالیت داشته باشند مگر آنکه این افراد از ظرفیت های فنی و مهندسی مجریان ذی صلاح و دیگر متخصصان حوزه ساخت برای ساخت مسکن بهره بگیرند.

باید به سمت تخصصی سازی ساختمان حرکت کنیم

صادقی هفشجانی ادامه داد: باید به سمت تخصصی سازی ساختمان حرکت کنیم و ورود مجریان ذی ‌صلاح به ساخت و ساز مسکن در خوزستان نیز به این مساله بسیار کمک خواهد کرد و منجر به کیفی سازی مسکن و افزایش عمر خانه ها خواهد شد.

وی با اشاره به بحث آموزش در انجمن سازندگان مسکن و ساختمان خوزستان افزود: باید مهندسان را توانمند کنیم و به روز شدن مهندسان در بحث ساخت و ساز می تواند تاثیر بسیار زیادی بر ارتقای کیفیت ساخت و ساز داشته باشد.

رییس انجمن سازندگان مسکن و ساختمان خوزستان خاطرنشان کرد: در این زمینه انجمن سازندگان استان به بحث آموزش مهندسان ورود کرده است تا مهندسان به روز شوند و همه این مسایل نوید می دهد که در آینده شاهد ساختمان های با کیفیت بالاتری خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
WhatsApp ارتباط در واتساپ