وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه روش های نوین ساخت مسکن پیگیری می شود، گفت: نهضت ساخت مسکن در کشور شروع شده و احداث چهار میلیون مسکن در کشور در ۲ فاز پیگیری می‌شود.

به گزارش اخبار ساختمان، رستم قاسمی در جریان دوازدهمین سفر دولت به استان یزد و در شورای اداری شهرستان میبد اظهار داشت: شرایط مسکن در کشور از وضعیت خوبی برخوردار نیست، با هدف تحقق نهضت ملی مسکن، روش‌های نوین مسکن سازی با توافق با برخی کشورها پیگیری می‌شود.

وی گفت: دولت سیزدهم با برنامه ریزی طرح جامع ساخت چهار میلیون مسکن را در دستور کار قرار داده تا بسیاری از مردم صاحب خانه شوند.

قاسمی افزود: دولت برای سال ۱۴۰۱، ارائه ۳۶۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات مسکن را در برنامه خود قرار داده‌است، نهضت ساخت مسکن در کشور شروع شده و احداث چهار میلیون مسکن در کشور در ۲ فاز پیگیری می‌شود.

قاسمی ادامه داد: در استان یزد نیز بر اساس جمعیت باید تا ۵۷ هزار واحد مسکونی ساخته شود که ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی در استان یزد امروز آغاز شد.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه مسکن یکی از نیازهای جدی مردم است، تصریح کرد: منابع اعتباری ساخت مسکن بسیار بیشتر از نیاز کشور است.

قاسمی در مورد مطالبات مردم از دولت گفت: نامه‌ها و درخواست‌های مردمی ارائه شده در این سفر به عنوان نماینده دولت به ریاست جمهوری و وزارتخانه‌های مربوطه ارجاع داده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
WhatsApp ارتباط در واتساپ