عضو ناظر مجلس در «شورای عالی مسکن» گفت: باید شرایطی را در نظر بگیریم که آنهایی که توانایی زیادی ندارند، تسهیلات بیشتری برای خرید مسکن دریافت کنند، لذا ما تلاش داریم در این بخش تغییراتی را ایجاد کنیم.
به گزارش اخبار ساختمان، احمد دنیامالی با بیان اینکه تولید مسکن در قالب قانون جهش تولید مسکن کار بسیار بزرگی است، گفت: ما یک تجربه بسیار موثری در مسکن مهر داریم و تجربه آن بخشی که در این پروژه موفق است، حتما باید مورد توجه قرار گیرد.

این نماینده مجلس ادامه داد: انتظار می‌رود با توجه به اینکه شورای عالی مسکن تشکیل و چندین جلسه هم برگزار شده، این جلسات در قالب پیگری مصوبات و پایش وضع موجود، افزایش پیدا کند.

عضو ناظر مجلس در «شورای عالی مسکن» با اشاره به عنایت رئیس جمهور در پیش‌برد قانون جهش تولید مسکن در کشور بیان داشت: از این رو کمیسیون عمران مجلس هم جلسات متعددی را با محوریت این موضوع برگزار کرده است.

وی ادامه داد: امیدواریم بودجه کافی برای اعتبارات صندوق ملی مسکن در بودجه 1401 تامین شود. طبق پیش‌بینی صورت گرفته، منابع این صندوق مدنظر ما نیست.

این نماینده مجلس در ادامه با اشاره به میزان آورده اولیه متقاضیان خرید مسکن دولتی گفت: طبیعتا ما باید شرایطی را در نظر بگیریم که آنهایی که توانایی زیادی ندارند، تسهیلات بیشتری برای آنها مدنظر قرار گیرد لذا ما تلاش داریم در این بخش تغییراتی را ایجاد کنیم.

وی بیان داشت: ما تلاش داریم تا اقشار بیشتری از مردم در طرح جهش تولید مسکن ثبت نام کنند و این امید در مردم ایجاد شود که می‌توانند صاحب‌خانه شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
WhatsApp ارتباط در واتساپ